1. Dzisiaj XXXIV Niedziela Zwykła w roku liturgicznym – uroczystość Chrystusa Króla

2. We wtorek uroczystość odpustowa Św. Katarzyny patronki Małego Kościoła i patronki kolejarzy o godz. 18.00 w Małym Kościele będzie odprawiona Msza św. odpustowa, na którą wszystkich serdecznie zapraszamy.

3. W czwartek po Mszy św. o godz.18.00 w Dużym Kościele Adoracja Najświętszego Sakramentu.

• środa – godz. 17.30 – Grupa Mediugorska
  • czwartek – godz. 18.00 – Apostolat Maryjny
  • piątek - godz. 19.00 – Oaza Młodzieżowa
  • sobota – godz. 10.00 – Oaza Dzieci Bożych
  • sobota – godz. 11.00 - Ministranci
  • sobota – godz. 13.00 – Schola
  • sobota – godz.12.00 – klasy III Gimnazjum – przygotowanie do Bierzmowania
  • sobota – godz. 13,00 – dorośli – przygotowanie do Bierzmowania

5. W piątek o godz. 19.00 będzie czynne poradnictwo rodzinne.

6. W sobotę w salce parafialnej spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych z klasy II d o godz. 17.00.

7. Od przyszłej niedzieli rozpoczynamy Adwent – czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana Jezusa. W naszej parafii rozpoczną się rekolekcje adwentowe prowadzone przez księży Sercanów. Już teraz módlmy się o owoce rekolekcji i za rekolekcjonistów.

8. Od przyszłej niedzieli będą rozprowadzane świece Caritas na stół wigilijny: koszt mała świeca 5 zł duża 12 zł.

9. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.