1. Dzisiaj XXV Niedziela Zwykła w roku liturgicznym.

2. W czwartek po Mszy św. o godz.18.00 w Dużym Kościele Adoracja Najświętszego Sakramentu.

• wtorek – godz. 18.00 – Gr. O. Pio
  • czwartek – godz. 17.30 – Gr. Medjugorska
  • piątek - godz. 19.00 – Oaza Młodzieżowa
  • sobota – godz. 10.00 – Oaza Dzieci Bożych
  • sobota – godz. 11.00 – Ministranci starsi i młodsi
  • sobota – godz. 12.00 – Schola
  • sobota - godz. 18.00 – Apostolat Maryjny

4. W sobotę o godz. 11.00 spowiedź dla przygotowujących się do sakramentu Bierzmowania oraz dla świadków i rodziców bierzmowanych.

5. W piątek o godz. 19.00 będzie czynne poradnictwo rodzinne.

6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 w Małym Kościele spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii św.

7. Dzisiaj zbiórka do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski.

8. Jednym z bardzo ważnych wydarzeń parafii jest wizytacja kanoniczna, która powinna się odbywać w każdej parafii diecezji co pięć lat. W dniach 28 i 29 września w naszej parafii będzie prowadzona wizytacja kanoniczna przez ks. biskupa Tadeusza Lityńskiego. Plan wizytacji.

9. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.