• poniedziałek – Apostolat Maryjny – godz. 18.00
  • sobota – Żywy Różaniec – godz. 18.30 – Mały Kościół

2. We wtorek około godz. 17.00 przywitamy pielgrzymów, którzy przyjdą pieszo z Białkowa i Cybinki aby na drugi dzień włączyć się do grupy Amarantowej i pójść do Częstochowy.

3. Dnia 30 lipca z naszej parafii już po raz 25 wyruszy Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Pielgrzymkę rozpoczniemy Mszą św. w środę o godz. 6.00 rano. Zapraszamy wszystkich parafian na Mszę św., a tych, którzy mogą, na wspólne pielgrzymowanie – jak to już jest w tradycji – przynajmniej do Starościna.

4. Dla tych, którzy nie mogą pójść na pielgrzymkę do Częstochowy istnieje możliwość duchowego uczestnictwa w pielgrzymce przez codzienną modlitwę. Na kartach Duchowego Pielgrzyma będzie możliwość zapisania intencji Mszy św. w których będziemy się modlić w czasie pielgrzymki. Karty Duchowego Pielgrzyma Można odbierać w zakrystii, w kancelarii parafialnej lub przy drzwiach kościoła.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi przed Mszami świętymi. Odwiedziny chorych w piątek od godz. 8.00 rano.

6. W piątek o godz. 19.00 czynne będzie poradnictwo rodzinne.

7. Na spotkanie z pielgrzymami na Jasnej Górze organizowana jest pielgrzymka autokarowa. Wyjazd 11 sierpnia o godz. 22.00 z placu przy Dużym Kościele. Koszt 80 zł.

8. Dziękujemy za ofiary złożone na utrzymanie parafii i Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.