Parafianie modlący się na, w tle ołtarz.Listopad to czas zadumy i modlitwy za zmarłych z naszych rodzin. W piątek 12 listopada w kościele parafialnym Najświętszego Serca Pana Jezusa odbyła się szczególna modlitwa za zmarłych nauczycieli i pracowników z naszej szkoły w Rzepinie.

Rozpoczęliśmy Mszą Świętą o godz. 18:00. Następnie uczniowie ze Szkoły Podstawowej i Liceum wprowadzili nas w Zaduszki Nauczycielskie. Przy pomocy poezji i śpiewów pochyliliśmy się nad tematyką przemijania. Recytowano wiersze, które wskazywały na wielką wdzięczność ucznia do wychowawcy. Odczytywano z imienia i nazwiska zmarłych nczuczycieli i pracowników, którzy zostali poleceni w modlitwie różańcowej. Spotkanie modlitewne zakończyliśmy pieśnią nadziei - Zwycięzca Śmierci. Dziękujemy za obecność i wspólną modlitwę.

Joomla templates by a4joomla