2023 12 21 Rozgrywki MinistranckieW sobotę 9 grudnia odbyły się kolejne rozgrywki Ministranckiej Ligii Piłkarskiej, których finał nastąpi w maju przyszłego roku podczas Diecezjalnej Pielgrzymki Służby Liturgicznej do Paradyża. Oczywiście nie zabrakło na nich reprezentacji z naszej parafii. Tym razem miejscem sportowej rywalizacji stała się Witnica. Nasze drużyny wzięły udział w dwóch kategoriach: w wieku 13 – 15 lat oraz od lat 16. Rywalizacja była spora. Emocji co nie miara. Ale udało się!


Mamy złoto! Co prawda tylko w pierwszej kategorii, ale druga też nie odstawała jakością gry. Kolejnym krokiem będą rozgrywki rejonowe na wiosnę. Po nich już tylko finał! Bądźmy dobrej myśli!
Rzepińska reprezentacja prócz zawodników cieszy się zawsze indywidualną opieką medyczną. Dziś, jak zawsze nie brakowało wsparcia wykwalifikowanego ratownika z zastępu Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej OSP Kowalów.
W trakcie meczów zawodnikom nie brakowało witamin. Natomiast na koniec zasłużyli na posiłek regeneracyjny.

Joomla templates by a4joomla