2016 08 09 rzepin rokitno3W naszej wspólnocie parafialnej zrodził się pomysł kilku zapaleńców, by z Rzepina do Sanktuarium Maryjnego w Rokitnie pobiegła we wrześniu specjalna sztafeta.

Jej pomysłodawcy chcą złożyć u stóp Matki Cierpliwie Słuchającej swoje podziękowania i prośby. Jeśli taka będzie Jej łaska, może to będzie początek nowej tradycji jak pielgrzymki piesza czy rowerowa. Obok biegnących w sztafecie, będzie jechał samochód techniczny, w którym będą odpoczywali i jedli posiłki. Do przebiegnięcia jest ponad 80 km. Planowany start Maryjnej Sztafety poprzedzi modlitwa podczas Mszy Św. 3 września w kościele parafialnym o godzinie 18.00. Tej samej nocy wyruszą o 3.00, by dotrzeć do Rokitna na Mszę Św. sprawowaną przez ks. bp. Tadeusza Lityńskiego o godz. 12.00.

Czekamy na chętnych. Więcej informacji możesz uzyskać u Krzysztofa Kowalewskiego (605 577 012) i Roberta Łukaszewicza (512 139 390). Tu także zapisy!